Pariuri Premier League: 10 statistici vitale privind disputa Tottenham - C. Palace

10. Crystal Palace sunt fara victorie in fata celor de la Tottenham in ultimele trei dispute directe. Ultima victorie a gazdelor de astazi dateaza din Ianuarie 2005, cand Palace au castigat cu 3-0. 3.30 e cota pentru 1 solist astazi.

9. Doua victorii si o remiza sunt cifrele celor de la Tottenham in disputele recente cu Palace, fara a incasa vreun gol. 3.65 e cota ca formatia oaspete sa castige astazi la zero.

8. Spurs au castigat ambele partide directe disputate in sezonul trecut, castigand cu 1-0 in deplasare, respectiv cu 2-0 pe White-Hart Lane. Toate trei golurile au venit in reprizele secunde. Cota a scenariul sa se repete si sa avem un nou egal la pauza / 2 la final e 5.60.

7. In meciul tur disputat pe terenul lui Tottenham in urma cu o luna de zile, scorul final a fost 0-0, in ciuda unui meci deschis, cu nu mai putin de 21 de ocazii de gol. Palace de asemenea au remizat blanc in ultimele doua deplasari din EPL. Un nou 0-0 are cota 9.00.

6. Crystal Palace au castigat cu 4-0 in fata celor de la Dover intr-o partida din Cupa FA. Aceasta a fost prima victorie obtinuta dupa 8 meciuri consecutive fara succes. 1.67 e cota ca formatia gazda sa nu piarda astazi.

Ultima victorie a lui Palace in fata celor de la Spurs, 3-0 in 2005:

5. Tottenham sunt neinvinsi de 7 etape in Premier League, cea mai buna serie de la finalul sezonului 2012/2013. O victorie a lor astazi pe Selhurst Park are cota 2.25.

4. Harry Kane e omul momentului pentru Tottenham, cu 6 goluri reusite in ultimele 7 intalniri. El a reusit o dubla in epica victorie cu 5-3 in fata lui Chelsea, in etapa Noului An. 2.43 e cota ca acesta sa marcheze si in poarta lui Palace.

3. Alan Pardew a fost numit noul antrenor al celor de la Palace in urma cu o saptamana. Fostul tehnician al celor de la Newcastle a are 83 victorii, 50 egaluri si 96 infrangeri in prima divizie. Echipele sale au marcat in medie 1.2 goluri / meci. 1.40 e cota ca formatia gazda sa inscrie si azi.

2. 16 din cele 29 de goluri reusite de Spurs in acest sezon au venit in primele 45 minute de joc. 1.68 e cota ca Spurs sa deschida scorul astazi.

1. Scott Dann a reusit o dubla pentru Palace in meciul cu Dover de saptamana trecuta. Fundasul are cota 12.50 pentru a inscrie din nou, respectiv 4.50 pentru a fi avertizat.